Jsme Stále Dobře Naladěni

VIDEA

Jsme profesionální muzikanti, většinou absolventi HAMU, a nabízíme neomezenou škálu skladeb a písní, které hrajeme na klasické nástroje. Repertoár si můžete vybrat z naší nabídky, po domluvě můžeme přidat i písně podle vašeho přání. Hrajeme instrumentálně v sestavě od 2 do 5 hudebníků a kombinaci nástrojů si můžete zvolit. Hrajeme na soukromých akcích jako jsou svatby, oslavy, vernisáže, soukromé koncerty a jiné akce. Po domluvě můžeme zajistit i profesionální ozvučení a osvětlení.

svatba ...

SKUPINA

Jana Dryáková

Jana Dryáková je flétnistka, klavíristka a aranžerka hudby. Absolvovala Pražskou konzervatoř a HAMU v oboru příčná flétna. Pracuje jako pedagog v ZUŠ a jako prodejce v pianosalonu Petrof.

 

 

Kateřina Blažková

Kateřina Blažková vystudovala hru na klavír na Konzervatoři Brno. V současné době studuje na HAMU v Praze. Věnuje se pedagogické činnosti a korepetici. Zaměřuje se převážně na komorní hru a rozvíjí se v různých hudebních žánrech.

 

Honza Chotěbor

Klasickou kytaru studoval na ZUŠ Roztoky. Postupem času se ke klasické kytaře přidala i elektrická, na kterou hraje a tvoří hudbu pro svou kapelu Tape01. Dále ho můžete zahlédnout hrajícího v kiltu v keltské folkové kapele Vintage Wine.

 

 

Jakub Kocna

Absolvoval Pražskou konzervatoř a později HAMU v oboru hra na violu, Dnes pracuje jako vedoucí viol v orchestru Národního divadla.

 

 

 

Justina Krotká

Studovala hru na příčnou a zobcovou flétnu v ZUŠ Lounských. Nyní pracuje jako lékařka na oddělení Dětské hematologie a onkologie FN Motol a pokračuje ve hře na flétnu v dechovém orchestru ZUŠ Lounských.                                                                                          .

Martin Keberle

Studoval housle a violu na Konzervatoři v Brně. Byl dlouholetým členem dvou pražských kapel Pink Freud a SM-Lomoz. Dnes pracuje jako prodejce v pianosalonu Petrof a připravuje projekt nového repertoáru pro violistya všechny, kteří mají rádi krásné melodie.

Václav Hořák

Vystudoval Pražskou konzervatoř a pokračuje ve studiu hry na kontrabas na HAMU. Mimo basové kytary hraje také na kytaru, klavír a zpívá. V 2017 byl členem České Filharmonie jako stážista. Od 2019 působí jako 1. kontrabasista Plzeňské Filharmonie.

cheers (1)

FIREMNÍ AKCE

wedding-arch

SVATBY

gallery

VÝSTAVY

confetti

SOUKROMÉ STRANY

Testimonials

Nechat si na obřadu zahrát živě bylo to nejlepší rozhodnutí. O to víc, že nám na něm hrály holky. Všechno velmi profesionální, úžasná domluva i doporučení hudby.Rozhodli jsme se pro klasické, ale „moderní“ skladby a nechali si zahrát Star Wars a Million reasons a musím říct, že to znělo opravdu báječně. Obřad to posune o kousek výš a váš den to udělá ještě o něco hezčí. Rozhodně doporučuji.

Klára Zvoníčková – svatba

Jelikož jsme s manželem oba muzikanti, přáli jsme si mít na naší svatbě živou hudbu. Na obřad jsme zvolili Dobře naladěný kvartet, což bylo složení fagot, klarinet, hoboj a příčná flétna. Sami jsme si vybrali tři skladby, žánrově odlišné a pro tento kvartet nebyla ani jedna překážkou. Vkusně je zaranžovali a i díky této krásné hudbě byl obřad nádherný! Moc doporučuji kvartet na svatební obřad, byl to zážitek

Bětka Chalupská – svatba

Na naší svatbě v roce 2018 byl svatební obřad doprovázen triem dvou příčných fléten a violy a byly jsme nadšeni! Kromě Svatebního pochodu od Richarda Wagnera jsme nechali výběr skladeb čistě na hudebnících a byť to byly skladby pro nás neznámé, tak jsme byli výběrem moc potěšeni. Tóny živých nástrojů krásně dokreslovaly obřadní atmosféru. I když nám ten den počasí moc nepřálo a bylo dosti větrno, hudebníci byli bezvadně připraveni na každou situaci a ničím se nenechali rozházet. Hudba byla jak dobře slyšet, tak ani nevytvářela rušivý element. Rozhodně tyto hudebníky/tuto kapelu doporučujeme, byli jsme s nimi velmi spokojeni.

Nicole Novotná – svatba

cropped-Logo_Dobre_naladeni_FINAL_square.png

Jana Dryáková

+420_123 456 789
mail@gmail.com